English

العربیه

09395959902

تماس اضطراری

فروش قطعات کمپرسور هوا
فروش قطعات کمپرسور هوا
جولای 1, 2021
فروش درایر جذبی
فروش درایر جذبی
جولای 1, 2021
نمایش همه

خرید کمپرسور هوا

خرید کمپرسور هوا

خرید کمپرسور هوا

خرید کمپرسور هوا

اگر می خواهید با ابزار آلات بادی کار کنید به احتمال زیاد با کمپرسور هوا آشنایی دارید چرا که این نوع از کمپرسور از قدرتمند ترین ابزار لازم برای تامین انرژی و نیروی لازم برای این نوع از ابزارآلات هستند! از این نوع از کمپرسورها در وسایل و ابزارهای مختلفی استفاده می شود برای دسته بندی کردن کمپرسورهای هوا معمولا از معیار حجم مخزن استفاده می کنند! جالب است بدانید که کمپرسورهای هوا سبک به راحتی قابل حمل هستند اما مدل هایی که سنگین تر هستند، برای حمل آن ها از چرخ کمک گرفته می شود. چرخ باعث می شود که به راحتی بتوانید پمپ هوا های سنگین را حمل و نقل کنید.

اگر می خواهید یک کمپرسور هوا خریداری کنید، باید بدانید که مهم ترین عامل در خرید کمپرسور هوا حجم مخزن است که با توجه به کارایی که به آن احتیاج دارید، مشخص می شود! باید بدانید که هر چه میزان مخزن هوا بزرگ تر باشد، حجم خروجی هوا نیز بیشتر خواهد بود! این حجم بیشتر باشد باعث می شود که یک پمپ هوا انرژی بیشتری را تامین کند، بنابراین بهتر است که حتما میزان انرژی لازم خود را مشخص کنید و بعد از آن به خرید کمپرسور هوا بروید.

یکی از نکاتی در خرید کمپرسور هوا باید بدانیم این است که اگر کمپرسور باد شما از سیستم روانکاری روغنی باشد، باید بدانید که رسیدن به قطعات داخلی در این زمینه می تواند به شما کمک شایسته ای بکند! معمولا کمپرسورهای بادی که از سیستم روانکاری روغنی استفاده می کنند، دارای وزن بیشتری هستند که باید در بازه زمانی های خاص و مشخصی به تعویض روغن آن ها پرداخت مزیت اصلی این نوع از کمپرسورهای باد این است که صدای کمتری دارند و طول عمر بیشتری دارند. خرید کمپرسور هوا البته این نوع از کمپرسورها در بلند مدت عملکرد ضعیف تری از خود را نشان داده اند

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟